čtvrtek 26. května 2016

5. EG Match v Cross Golfu

Klíny v Krušných horách
21.5.2016

Klub Iron 7 uspořádal pro všechny příznivce Cross Golfu turnaj kategorie B na Klínech v Krušných horách. Turnaje se zúčastnilo celkem 31 hráčů, z toho 4 junioři, 9 žen a 18 mužů. Junioři se umístili v pořadí od čtvrtého do prvního místa takto: Krešne Adriana, Horský Václav, Horský Tomasz a Míša Poštová. Ženy po rozstřelu o první a druhé místo mezi Míšou a Lenkou obsadili od třetího do prvního místa: Hamouzová Blažena, Poštová Michaela a Zemanová Lenka. Mezi muži se také muselo rozhodnout až v rozstřelu a to o třetí místo mezi velmi kvalitními hráči, Romanem Hodkem, Radkem Poštou a Honzou Stehlíkem. Nakonec stupně vítězů obsadili od třetího místa: Jan Stehlík, Roman Horský a vítězem se stal se svým skvělým Hole in one na poslední finálové jamce Petr Čeřeň.

Dále si ceny odnesli: Walter Jiří v kategorii seniorů, Radek Pošta za nejblíže naměřenou jamku a za nejlepší klub výborný a oblíbený klub KEG Dobruška! Všem vítězům upřímně gratulujeme.

Iron 7 Club                                                                                        www.caeg.cz